Bezkonkurenčný produkt pre tretí sektor z kuchyne Škoda Auto Slovensko a partnerov

Veľmi výrazným produktom Škody Auto Slovensko a jeho partnerov sú aj nové možnosti v oblasti predaja a servisu motorových vozidiel. Práve pre organizácie, ktoré združujú osoby zdravotne znevýhodnené, ako i obce a mestá. Pracovný názov spoločného projektu „sociálny taxík“, doprava /naše Now – How s prihliadnutím a rešpektovaním legislatívy/ navádza na niečo, čo súvisí s pomocou ale aj výhodami.

Jedná sa o vozidlá, kde si môžete v niekoľkých variabilných programoch vybrať pre svoju obec, mesto alebo organizáciu v rámci sociálneho programu. V kombinácii NO a obec môže vzniknúť veľmi spoločensky prospešný projekt .

Jednotlivé splátky sa odvíjajú od výrazných finančných benefitov nových vozidiel. Presné výpočty „šité na mieru“, Vám predstavia jednotliví pracovníci Škoda Handy centier ZŤP, alebo pracovníci gestora projektu AV Mobilita. Ak budete mať významné konferencie, alebo stretnutia tretieho sektora, sme ochotní prísť k Vám a predstaviť Vám podrobnejšie možnosti, prepojenia a variácie v zmysle Vášho prostredia.. Samozrejme s dopadom aj na dlhodobo komerčne pozitívny výsledok v prospech Vás.

Nie je možné popísať všetky varianty tohto vynikajúceho produktu, ale pre orientáciu môžeme sa držať hraníc „od –do“.

Teda byť vlastníkom auta alebo nie, úver alebo operatívny leasing, servis so splátkou alebo nie, poistenie v akej miere, na koľko mesiacov, na aké predbežné ubehnuté km? Veľa otázok a odpovedí, ktoré možno kvalifikovane zodpovedať osobne.

Pre nedočkavcov aspoň hranica splácania je od 87.- euro bez poistenia s čiastočnou akontáciou, alebo bez akontácie s poistením 180 euro mesačné.

Novinkou je operatívny leasing VWFS od 219 euro mesačne, kde je zahrnuté poistenie, servis, pneumatiky

Škoda Auto, chce byť tak súčasťou aj sociálneho programu obcí a miest, ako i pomocou pre neziskové organizácie, kde dopravná mobilita je viac ako nevyhnutná.

Týmto ďalším významným projektom značka Škoda s dlhodobo najväčším podielom na trhu plne reprezentuje naplnenie nestarnúceho motta: vízia s misiou; ruka v ruke napĺňajú pozitívne predstavy a uskutočňujú ciele väčšiny.

Viac sa dozviete na stránkach našich centier a na stránke www.avmobilita.sk gestora projektu. Dotazy Vám odpovieme na mail adrese: avmobilita2@avmobilita.sk. Vedenie AV Mobility ako spolutvorca tohto projektu, je pripravené prísť a pred širším plénom odprezentovať produkt a odporučiť varianty a dodávateľov vozidiel, ktorí sa budú o Vás starať počas celého zmluvného vzťahu.